Loading...
Biorewitalizacja skóry 2020-05-05T11:24:58+00:00

Biorewitalizacja skóry

* Linerase – terapia kolagenowa

Zabieg z użyciem preparatu Linerase to innowacyjna metoda bioregeneracji skóry. Substancją aktywną jest nowej generacji atelokolagen – bioaktywny, działający preparat na poziomie skóry właściwej, stymulujący wytwarzanie nowych włókien kolagenowych. Służy do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji rozstępów i blizn zanikowych, służy poprawie elastyczności, jędrności i sprężystości skóry. Efekt występuje już po pierwszym zabiegu, ale wskazane jest zastosowanie pełnej terapii (2-4 zabiegi co 2 tygodnie, a następnie 1 raz co 3 miesiące w celu podtrzymania rezultatów).

Zabieg trwa ok. 30 min i jest poprzedzony konsultacją lekarską oraz zastosowaniem znieczulenia miejscowego.

Po zabiegu mogą wystąpić zaczerwienienie, obrzęk i świąd, które trwają od kilku minut do 7 dni i ustępują samoistnie.

*Aquashine

Preparat Aquashine składa się z nieusieciowanego kwasu hialuronowego, kompleksu peptydowego i kompleksu odżywczego (witamin, aminokwasów, minerałów, koenzymów). Przeznaczony jest do głębokiej mezoterapii, znacznie poprawia elastyczność skóry, redukuje zmarszczki, rewitalizuje zmęczoną skórę, działa odżywczo, nawilżająco i ujędrniająco. Może być stosowany na twarz, okolicę oczu, szyję i dekolt.

Zabieg poprzedza konsultacja lekarska i znieczulenie miejscowe. Wykonywany jest przy użyciu cienkich igiełek lub kaniuli. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, ale wskazane jest przeprowadzenie całego cyklu zabiegów (3 x co miesiąc, następnie 1 x na 4 miesiące).

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych
  • stany zapalne skóry
  • cukrzyca
  • alergia na składniki preparatu

* Stylage Hydro Max

Stylage HydroMax to preparat do efektywnej mezoterapii skóry suchej i wiotkiej. Składa się z nieusieciowanego kwasu hialuronowego i sorbitolu. Rezultatem stosowania Stylage HydroMax jest długotrwałe utrzymanie nawilżenia skóry, poprawa jędrności i elastyczności skóry. Preparat stosujemy w postaci nakłuć cienką igłą lub podajemy za pomocą kaniuli. Efekt widoczny jest po pierwszym zabiegu, ale dla utrzymania długotrwałego efektu należy przeprowadzić 2 zabiegi co miesiąc, a następnie 1 zabieg po 2 miesiącach.

Po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk i zaczerwienienie, które ustępują samoistnie.

*Neauvia Hydro Deluxe

Neauvia Hydro Deluxe to preparat do kompleksowej, efektywnej mezoterapii dla pacjentów o zmęczonej skórze bez blasku i sprężystości. Służy do nawilżenia, ujędrnienia i poprawy kolorytu skóry.

Neuvia Hydro Deluxe składa się z kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu wapnia, co wpływa na długotrwały efekt biorewitalizacyjny.

Mezoterapia wykonywana jest metodą mikronakłuć w serii – 4 x co tydzień. Zabieg trwa ok. 30 minut, po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk, zaczerwienienie czy zasinienie, które ustępują samoistnie

Pozostałe zabiegi

Peelingi lekarskie
Mezoterapia igłowa
Niwelowanie przebarwień
Wypełnianie i rekonstrukcyjne
Lifting wolumetryczny
Toksyna botulinowa
Osocze bogatopłytkowe

Zapoznaj się z cennikiem naszych zabiegów

Cennik