Loading...
Osocze bogatopłytkowe 2020-05-05T11:19:40+00:00

Osocze bogatopłytkowe – odnowa skóry

Regeneris to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Zabieg ma na celu silne pobudzenie skóry do regeneracji, odbudowy i rewitalizacji, działa liftingująco, zwiększa napięcie i elastyczność skóry, poprawia jej koloryt i przywraca blask.

Jest odpowiedni również dla pacjentów z alergią. Szczególnie polecany dla pacjentów ze skórą z oznakami starzenia, takimi jak zmarszczki, przebarwienia, bruzdy, ale też dla osób o skórze wrażliwej, z trądzikiem różowatym, z trądzikiem młodzieńczym i wieku dojrzałego, w łysieniu typu męskiego czy z bliznami i rozstępami.

Zabieg wykonujemy po konsultacji lekarskiej. Po pobraniu krwi pacjenta i odwirowaniu jej w specjalnej wirówce, uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie aplikowane jest metodą mezoterapii, czyli wielokrotnych mikronakłuć cienką igłą. W celu zmniejszenia dyskomfortu pacjenta, obszar poddawany zabiegowi znieczulamy miejscowo kremem. Zabieg trwa około 60 minut. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, zasinienie i obrzęk, które ustępują samoistnie.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i laktacja
  • choroby krwi (małopłytkowość)
  • choroby nowotworowe
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych

Pozostałe zabiegi

Niwelowanie przebarwień
Mezoterapia igłowa
Biorewitalizacja skóry
Wypełnianie i rekonstrukcyjne
Lifting wolumetryczny
Peelingi lekarskie
Toksyna botulinowa

Zapoznaj się z cennikiem naszych zabiegów

Cennik