O nas 2023-02-24T17:27:55+00:00

Jolanta Kotecka

Jestem lekarzem z ponad dwudziestoletnim stażem zawodowym. Absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, szkolenia specjalizacyjnego z zakresu chorób wewnętrznych i medycyny pracy oraz studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna dla lekarzy” w GWSH w Katowicach.

Należę do grona członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging (PTMEiAA). Medycyną estetyczną – z dużą satysfakcją – zajmuję się od siedmiu lat.

Brałam udział w wielu kongresach, kursach i szkoleniach, co gwarantuje pacjentom wysoki poziom świadczonych usług – dbałość o jakość używanych produktów, bezpieczeństwo i postępowanie zgodne z najnowszymi światowymi standardami.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje.

Moją dewizą w pracy z pacjentem jest „naturalność drogą do piękna”, a jej ważnym elementem: relacja człowiek – człowiek

Certyfikaty

Kliknij obraz, aby powiększyć.

mgr Aleksandra Mroczkowska

Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej, studiów podyplomowych: kosmetologia w medycynie estetycznej.

Pasjonuję się branżą Beauty od wielu lat. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach, webinarach i kursach oraz nadal podnoszę swoje kwalifikacje. Doświadczenie zdobyłam podczas studiów, jak również prowadząc własny gabinet.

Rozpoczęłam współpracę z dr Jolanta Kotecką ponieważ uważam, że medycyna estetyczna oraz kosmetologia to komplementarne dziedziny, których połączenie może przynieść spektakularne efekty!

Pracuję również w międzynarodowej korporacji. Uwielbiam podróże, kino i nieustanny rozwój.  Poza kosmetologią estetyczną skończyłam także 3 inne kierunki studiów podyplomowych.

Jeśli zadajesz sobie pytania jakiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, upiększające są właściwe dla Ciebie, zapraszam do kontaktu 697 211 448.