Loading...
O nas 2020-01-09T10:12:15+00:00

Marlena Orlik

Jestem lekarzem, absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, specjalistą otolaryngologiem.

W 2011 roku ukończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie i od tego czasu z pasją oddaję się pracy w zakresie tej dziedziny medycyny.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i kongresach, a zdobytą wiedzę wykorzystuję w praktyce.

Główną zasadą, którą kieruję się w kontaktach z pacjentami, jest wydobywanie naturalnego piękna i harmonii tkwiących w każdym z nas oraz dbałość o przeciwdziałanie upływającemu czasowi.

Certyfikaty

Kliknij obraz, aby powiększyć.

Jolanta Kotecka

Jestem lekarzem z ponad dwudziestoletnim stażem zawodowym. Absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, szkolenia specjalizacyjnego z zakresu chorób wewnętrznych i medycyny pracy oraz studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna dla lekarzy” w GWSH w Katowicach.

Należę do grona członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging (PTMEiAA). Medycyną estetyczną – z dużą satysfakcją – zajmuję się od siedmiu lat.

Brałam udział w wielu kongresach, kursach i szkoleniach, co gwarantuje pacjentom wysoki poziom świadczonych usług – dbałość o jakość używanych produktów, bezpieczeństwo i postępowanie zgodne z najnowszymi światowymi standardami.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje.

Moją dewizą w pracy z pacjentem jest „naturalność drogą do piękna”, a jej ważnym elementem: relacja człowiek – człowiek

Certyfikaty

Kliknij obraz, aby powiększyć.