Regeneracja okolicy oka preparatem Sunekos 200

//Regeneracja okolicy oka preparatem Sunekos 200

Proces starzenia się skóry prowadzi do zmniejszenia zarówno liczby, jak i aktywności fibroblastów. W rezultacie dochodzi do redukcji głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej. Skład preparatu Sunekos 200 to opatentowane połączenie kwasu hialuronowego i aż sześciu aminokwasów, które stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej – ECM (extracellular matrix). Zaawansowana formuła preparatu stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry – kolagenu i elastyny. Jest to proces zwany biogenezą skóry.

Sunekos 200 w swoim składzie zawiera następujące aminokwasy:

– glicyna

– prolina

– hydroksyprolina

– hydroksylizyna

– walina

– lizyna

Aminokwasy te wspomagają proces wytwarzania elastyny.

Właściwości

Terapia preparatem może prowadzić do wygładzenia zmarszczek. Zauważalna może być również poprawa jędrności i sprężystości oraz rozświetlenie skóry. Ponadto, zabiegi Sunekos 200 mogą być stosowane do osiągnięcia naturalnego i delikatnego efektu wolumetrycznego i poprawy objętości skóry. Nawilżenie zarówno powierzchniowych, jak i głębokich warstw skóry to także jeden z możliwych efektów terapii. Co więcej, preparat posiada również działanie antyoksydacyjne – neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników oraz usuwa ich nadmiar z organizmu.

Zastosowanie

Preparat podawany jest metodą mezoterapii igłowej w serii zabiegów. Dokładna ilość podanego preparatu oraz długość terapii zależą od indywidualnych potrzeb pacjenta, natomiast efekty utrzymują się ok. 6 miesięcy.

Regeneracja okolicy oka preparatem Sunekos 200

Skóra okolicy oka jest szczególnie wymagająca – jest bardzo cienka, delikatna i praktycznie pozbawiona gruczołów łojowych. Starzeje się stosunkowo szybko, a żeby ten proces spowolnić należy o nią prawidłowo i systematycznie dbać. Spośród wielu możliwości poprawy kondycji skóry tej okolicy zabiegi z wykorzystaniem preparatu Sunekos 200 dają bardzo satysfakcjonujące efekty – z uwagi na unikatowy skład preparatu możliwości podawania go również w skórę powieki górnej.

2021-08-13T08:59:31+00:00 2021/08/13 |